top of page

IPL Başlığınız eskisi kadar iyi yakmıyor mu? Başlığınız Kırıldı mı? Lazer epilasyon başlıkları, ipl buz başlığı, buz lazer başlıkları, ütü lazer başlıları için hemen bizi arayarak en kaliteli başlıkları en uygun fiyat garantisine alabilirsiniz.

ipl başlık.jpg

Piyasada bir çok çeşit kristal bulunmasına rağmen maalesef aralarınca çakma kristallerde satıldığı oluyor. Orijinal safir kristalini en uygun fiyata almak için bize ulaşın.

safir.png

Başlığın kavitesini değiştirmek ekonomik olarak çok daha uygun maliyetli olur. Başlığınıza uygun kaviteyi bulmak için bizi arayın.

ipl lazer başlık kavitesi

Her ne kadar gözünüze gelen ışınlardan kaçınsanızda seans bitiminde yoğun ışığa maruz kalmış olursunuz. Ipl Lazer koruyucu gözlüklerini çok uygun fiyata firmamızdan alabilirsiniz. 

ipl koruyucu gözlük.png

Ipl güç kaynağı (power supply) adındanda anlaşılacağı gibi cihazın güç ünitesidir. Ipl buz lazerlerde 800W, 1200W çeşitleri mevcuttur. Firmamız envanterinde bulunan 1. kalite güç kaynaklarına bizi arayarak ulaşabilir

ipl power supply.jpg

Başlığınız eskisi kadar yapmıyor mu? Normalde çalıştığınız joulelerden çok daha yüksek mi çalışıyorsunuz? En uygun fiyat garantisi, ipl lazer lamba fiyatları, lazer epilasyon lamba fiyatları, lazer epilasyon lambası, ipl lamba fiyatları için hemen bizi arayın.

ipl orjinal ingiliz lamba.jpg

Firmamız bünyesinde hassas bir şekilde anakart tamiri yapıyor, sizleri çok daha yüksek masraflardan kurtarıyoruz. Ipl cihazınızdaki tüm arızalar için bizi arayabilirsiniz.

lazer epilasyon tamiri.jpg

Ipl başlık, ipl buz başlık lazer, ipl buz başlıklı lazer epilasyon, ipl buz başlıklarınızın içerisindeki peltierleri değiştirmek için bizi arayın.

peltier.png

Buz lazer epilasyon aleti, ıpl buz lazer, buz, lazer epilasyon cihazı, buz lazer, ütü lazer cihazlarınızda ortaya çıkabilecek tüm soğutma arızalarının servis hizmeti vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçerek cihaz hakkındaki sorunlarınızı kısa sürede çözebilirsiniz.

ipl su soğutma.jpg
bottom of page